Ikiteisminis skolų išieškojimas - tai kompleksinių teisinių / psichologinių veiksmų visuma, kurios tikslas sugrąžinti skolą kreditoriui per trumpiausią laiką nesikreipiant į teismą. Ikiteisminiu skolų išieškojimu siekiama užtikrinti įsiskolinimų grąžinimą ne teismo tvarka, netaikant priverstinio pobūdžio priemonių. Įvairiais teisėtais būdas yra siekiama kreditoriaus turtinio reikalavimo įgyvendinimo gera skolininko valia. 
Ikiteisminis skolų išieškojimas yra efektyvi priemonė, tačiau kartu tai sudėtingas procesas, kiekvienu individualiu atveju reikalaujantis specialių teorinių žinių, praktinių įgūdžių ir nestandartinių sprendimų.

Teisminis skolos išieškojimas – tai visuma veiksmu, kurie apima procesinių dokumentų (ieškinių, priešieškinių, atsiliepimų, pareiškimų teismo įsakymo tvarka, pareiškimų dokumentinio proceso tvarka, taikos sutarčių, kitų procesinių dokumentų) parengimą ir pateikimą teismui; kliento ir jo interesų atstovavimą teisme; teismo sprendimų, nutarčių, nutarimų ir įsakymų civilinėse bylose vykdymo priežiūrą; apeliacinių skundų rengimą ir atstovavimą apeliacinės instancijos teismuose; bankroto bylos inicijavimą.
Tam tikrais atvejais teisminis skolos išieškojimas gali būti (ir yra) efektyvesnis už ikiteisminį skolos išieškojimo būdą.
 

Po teisminis skolos išieškojimas pasireiškia intensyviu darbu su antstolių kontoromis, nes tik taip dirbant gali būti pasiektas norimas rezultatas.

 

Skolos išieškojimas

Vardas  
El. paštas  
Pranešimas  

Susisiekite su mumis:

 

Mob.Nr.: +37063005298

 

El.paštu: info@skolutarnyba.lt

 

Vilnius, Laisvės pr. 60